Aktualności


NASK SA wśród organizatorów II Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego.

W dniu 10 stycznia, podczas II Forum Bezpieczeństwa Przemysłu Morskiego, Bałtycki Port Nowych Technologii w Gdyni zgromadził około 140 osób świata biznesu, nauki i administracji.

NASK SA na konferencji "Systemy Informatyczne w Energetyce" w Wiśle

Między innymi o rozwiązaniach technicznych i problemach związanych z zabezpieczaniem sieci IT i OT w energetyce dyskutowaliśmy podczas, zorganizowanej przez Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektryczne, XVII konferencji "Systemy Informatyczne w Energetyce", która odbyła się w Wiśle w dniach 20-23 listopada 2018 r.

NASK SA wśród członków Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji

Mamy przyjemność poinformować, że uchwałą Rady Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji z dnia 19 listopada 2018 roku, firma NASK SA została przyjęta w poczet członków Izby.

NASK SA uzyskał świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 9 listopada 2018 roku uzyskaliśmy świadectwo bezpieczeństwa przemysłowego.

 

Secure 2018

Ponad 600 gości, 50 prelegentów, 20 wystawców, ponad 40 paneli i spotkań to najkrótszy bilans tegorocznego Secure’a.

Umowa z PZU LAB

NASK SA i PZU LAB SA podpisały umowę o współpracy umożliwiającą realizację wspólnych celów biznesowych i wzajemnego oferowania klientom nowych produktów.

III FORUM BEZPIECZEŃSTWA IT W ADMINISTRACJI

Prezentacja produktów NASK SA z grupy cyberbezpieczeństwa była głównym tematem wystąpienia Wojciecha Września podczas II Dnia konferencji. Honory gospodarza na stoisku firmowym pełniły Ewa Lisicka i Izabella Łapko z #NASKSAGdańsk.

Secure 2018

SECURE to wydarzenie, które ma swoje stałe miejsce w kalendarzu najważniejszych imprez związanych z tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego. SECURE 2018 odbędzie się w terminie 23-24 października w Warszawie. Konferencja odbywa się zawsze w październiku danego roku, a od pierwszej edycji w 1996 r. jej organizatorami są NASK i działający w jego strukturach zespół CERT Polska. Wydarzenie adresowane jest do administratorów, członków zespołów bezpieczeństwa oraz praktyków z tej dziedziny.

Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa weszła w życie

Stworzenie Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (KSC) to cel ustawy, która . 28 sierpnia br. weszła w życie. Po raz pierwszy, powstaje system z jasnym przydziałem zadań i odpowiedzialności, który umożliwi sprawne działania na rzecz wykrywania, zapobiegania i minimalizowania skutków ataków naruszających cyberbezpieczeństwo RP.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.