Kolejną sobotę, tj. 05.08 br. spędziliśmy na pikniku prozdrowotnym z trwającego cyklu „Biała Sobota”. Tym razem odwiedziliśmy miejscowość Góra na Dolnym Śląsku. Uczestnikom wydarzenia przybliżyliśmy temat cyberhigieny oraz edukacji antysmogowej, a zdobytą wiedzę przekazywaliśmy na stoisku promocyjno-edukacyjnym wraz z ekspertami z NASK, ESA – Edukacyjnej Sieci Antysmogowej oraz OSE – Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

 

 

 

 

W wydarzeniu uczestniczył również Minister Cyfryzacji, Janusz Cieszyński, a NASK S.A. reprezentowała Melania Walaszczyk, Dyrektor Pionu Strategii i Komunikacji.

 

 

 

 

„To kolejne spotkanie z mieszkańcami Dolnego Śląska, mające na celu przekazanie dobrych praktyk, jak zabezpieczyć się przed atakami w cyberprzestrzeni, z którymi możemy spotkać się na co dzień, a nie jesteśmy ich świadomi. Dzięki takim eventom jesteśmy w stanie budować bezpieczniejszą społeczność w wirtualnym świecie.” – mówi Melania Walaszczyk.

 

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.