Nawigacja

Kontakt

Centrala Spółki

ul. Wąwozowa 18 lok. 010
02-796 Warszawa

tel.: +48 22 182 00 00
fax: +48 22 182 00 10

e-mail: kontakt@nasksa.pl

NIP: 9512421815
REGON: 365743505
KRS: 0000644422

Bank: Raiffeisen Polbank
Numer konta:
68 1750 0009 0000 0000 3492 1587

Serwis Techniczny
(zgłoszenia awarii i reklamacji usług)

Czynny 24/7/365

tel.: +48 22 380 81 82
fax: +48 22 448 14 18

e-mail: operator@nask.pl

 

Biura regionalne

Gdańsk

ul. Trzy Lipy 2 80-172 Gdańsk tel.: +48 58 712 80 80 fax: +48 58 712 80 81 e-mail: gdansk@nask.pl Zobacz na mapie
/nsa/kontakt/biura-regionalne/546,Gdansk.html

Katowice

ul. Karłowicza 11 lok. 6 40-145 Katowice tel.: +48 32 450 20 50 fax: +48 32 450 20 59 e-mail: katowice@nask.pl Zobacz na mapie
/nsa/kontakt/biura-regionalne/547,Katowice.html

Kielce

Budynek Skye Inc pok. 1.09 ul. Olszewskiego 6 25-663 Kielce tel.: +48 41 260 41 42 fax: +48 41 260 41 44 e-mail: kielce@nask.pl Zobacz na mapie
/nsa/kontakt/biura-regionalne/548,Kielce.html

Radom

ul. Grzecznarowskiego 2 pok. 410 26-600 Radom tel.: +48 48 377 90 00 fax: +48 48 377 90 09 e-mail: radom@nask.pl Zobacz na mapie
/nsa/kontakt/biura-regionalne/549,Radom.html

Wrocław

ul. Kościuszki 29 50-011 Wrocław tel.: +48 71 750 50 50 fax: +48 71 750 50 51 e-mail: wroclaw@nask.pl Zobacz na mapie
/nsa/kontakt/biura-regionalne/550,Wroclaw.html

Formularz kontaktowy

*
*

token reload token*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez NASK S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wąwozowej 18 zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu skutecznej rejestracji i obsługi zapytania.

do góry