Nawigacja

Zespół Wsparcia Technicznego w Regionach

Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Technicznego w Katowicach

Nr ref.: MS0917/ZWTwR/KAT

Zakres obowiązków:

  • udział w zespole projektowym rozwiązań teleinformatycznych,
  • sprawdzanie warunków technicznych świadczenia usług,
  • wycena elementów rozwiązań usług IT (łącza telekomunikacyjne, sprzęt, usługi),
  • wsparcie we wdrażaniu usług,
  • obsługa technicznej dokumentacji projektowej,
  • instalowanie oraz konfigurowanie urządzeń i systemów,
  • wsparcie w usuwaniu awarii.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne z zakresu telekomunikacji, informatyki lub elektroniki (mile widziani studenci ostatnich lat studiów),
  • znajomość technologii, urządzeń i protokołów używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych,
  • znajomość urządzeń sieciowych firmy Cisco, Juniper, Fortigate,
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, odpowiedzialność i samodyscyplina.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i udział w zróżnicowanych projektach,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, życiorysu zawodowego opatrzonego klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)” na adres: email: rekrutacja@nask.pl.

W zgłoszeniach prosimy powoływać się na numer ref.: MS0917/ZWTwR/KAT, umieszczając go w temacie e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

do góry