Nawigacja

Zespół Przygotowania i Realizacji Kontraktów

Specjalista w Zespole Przygotowania i Realizacji Kontraktów

Nr ref.: ZPRK Host 0916

Zakres obowiązków:

  • projektowanie rozwiązań teleinformatycznych dla klientów,
  • współpraca z dostawcami i wykonawcami w zakresie wyceny elementów rozwiązań (łącza, sprzęt, usługi)
    oraz w procesie realizacji,
  • konfigurowanie urządzeń,
  • uruchamianie usług,
  • kierowanie projektami lub udział w projektach,
  • organizacja pracy zespołów roboczych.

Wykształcenie:

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne z zakresu telekomunikacji, teleinformatyki, informatyki)

Specjalistyczne kursy/ szkolenia/uprawnienia:

  • certyfikaty Microsoft Exchange (i innych produktów Microsoft),
  • kierowanie projektami.

Wymagania:

  • biegła znajomość platformy Windows 2008R, wraz z rozwiązaniami klastrowymi na środowisku Microsoft,
  • znajomość systemów z rodziny LINUX/UNIX,
  • umiejętność projektowania i doświadczenie we wdrożeniu środowisk opartych o Active Directory,
  • znajomość systemów wirtualizacji Microsoft,
  • biegła znajomość usług w środowisku Microsoft: DNS, DHCP, WINS, Print Services, File Server Services, CA, PKI, EFS, IAS, Terminal Services, Radius, RIS, WSUS, WDS i inne,
  • znajomość rozwiązań storage’owych; wysoka wydajność, backup, archiwizacja,
  • znajomość systemów wirtualizacji VMWare.

Dodatkowym atutem będzie udokumentowanie powyższych umiejętności odpowiednimi certyfikatami
i referencjami w postaci zrealizowanych projektów.

Ponadto osoby aplikujące na to stanowisko powinny wykazać się znajomością zagadnień w obszarze bezpieczeństwa, tj.:

  • znajomością zagrożeń sieciowych oraz systemów i technologii bezpieczeństwa (np. Firewall, IPS/IDS, VPN),
  • znajomością rozwiązań wiodących producentów (np. Juniper, Fortinet, Cisco Systems, Microsoft, Checkpoint, F5 i innych),
  • umiejętnością projektowania rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów, doświadczeniem
    w konfigurowaniu i utrzymaniu urządzeń realizujących usługi.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • miłą atmosferę pracy oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie listu motywacyjnego, życiorysu zawodowego opatrzonego klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)” na adres: email: rekrutacja@nask.pl

W zgłoszeniach prosimy powoływać się na numer ref.: ZPRK Host 0916, umieszczając go w temacie e-mail.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

do góry