NASK S.A. w Konwencie Rady Konsultacyjnej Biznesu Collegium Humanum.

W uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 Collegium Humanum udział wzięli Prezes Zarządu Igor Granosik i Wiceprezes Zarządu Robert Baranowski. Igor Granosik został oficjalnie powołany do pełnienia funkcji Członka Konwentu Rady Konsultacyjnej Biznesu Collegium Humanum – Szkoły Głównej Menedżerskiej na kadencję 2021-2022.

- Jestem zaszczycony tak wspaniałym wyróżnieniem. To dobry początek owocnej współpracy Collegium Humanum i NASK S.A. . Kilka dni temu podpisaliśmy wspólnie Umowę Ramową, teraz mamy kolejny element pozwalający na jeszcze intensywniejsze zaangażowanie we wspólne projekty – powiedział Igor Granosik.

Robert Baranowski Wiceprezes Zarządu NASK S.A. zauważył
- Najważniejszy jest rozwój. Równie ważne jak inwestycje w bezpieczeństwo są „inwestycje” w partnerów, którzy z taki samym zaangażowaniem jak NASK S.A. kontynuują drogę rozwoju myśli technologicznej na najwyższym poziomie i o najwyższej jakości. W ten sposób tworzymy produkty i usługi dla biznesu, samorządów i administracji.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.