Igor Granosik – Prezes Zarządu NASK S.A , Robert Baranowski  - Wiceprezes Zarządu NASK S.A. i prof. dr hab. Paweł Czarnecki  - Rektor Collegium Humanum, Szkoła Główna Menadżerska Uczelnia Niepubliczna podpisali Umowę Ramową o Współpracy.

- Świat nowoczesnych technologii zmienia się na naszych oczach. Jeszcze do niedawna branża IT postrzegana była jako mentalnie zamknięta w hermetycznym świecie technologii. Dziś coraz częściej otwiera się na przestrzenie wiedzy i nauki. NASK S.A. jako spółka wywodząca się ze środowiska naukowego ( NASK Państwowy Instytut Badawczy ) docenia i zna wagę współpracy nauki z biznesem – powiedział Igor Granosik, dodając – od wielu lat świat IT nie zadaje już sobie pytania jak to zrobić ? Teraz szukamy odpowiedzi na pytanie po co i dla kogo ? Świat nauki jest naturalnym miejscem poszukiwania odpowiedzi na te pytania.

- Studia MBA z zakresu zarządzania technologiami IT i cyberbezpieczeństwa   w Collegium Humanum, jeśli mają być skuteczną edukacją menedżerską muszę być realizowane w partnerskiej współpracy z liderami w tych branżach. Rozpoczęcie współpracy Collegium Humanum  z NASK  S.A., uczyni treści naszych studiów bardziej praktyczne i odpowiadające aktualnym potrzebom rynkupowiedział prof. dr hab. Paweł Czarnecki.

 

W Umowie zapisano m.in. realizację wspólnych prac badawczo-rozwojowych. W tym m.in. : prowadzenie wspólnych projektów badawczych, wymiana informacji naukowo-technicznych, koordynacja badań naukowych.

005-secure-shield nask logo
Witaj, strona NASK SA wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.